Akumulatory Amega Gdańsk
Nowości produktowe

Akumulatory AMEGA Gdańsk — Najwyższa jakość w korzystnej cenie

0

Wielu kierowców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest funkcja akumulatora w samochodzie. Dzięki niemu możliwe jest uruchomienie pojazdu i przedostanie się w wybrane miejsce. Marka Megatex wprowadziła niedawno na Polski rynek akumulatory AMEGA Gdańsk cechujące się wysoką jakością i korzystną ceną. Co warto wiedzieć o akumulatorach AMEGA?

Akumulatory AMEGA Gdańsk — Najwyższa jakość w korzystnej cenie

Co ciekawe, akumulatory AMEGA Gdańsk to stosunkowo nowa propozycja na naszym rynku. Do niedawna akumulatory te zyskiwały sympatię wyłącznie Ukraińskich kierowców, jednak w wyniku rozwoju firmy i zwiększenia liczny reprezentantów, firma otworzyła się także na kolejne rynku. Co ciekawe, sprzedaż akumulatorów AMEGA wynosi ponad 3 mln rocznie! Firma Megatex rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku, kiedy to zajmowała się przetopem ołowiu dla innych producentów akumulatorów.

Od 2002 roku prowadzi jednak własną produkcję i sprzedaż baterii, a od 2004 roku oferuje baterie AMEGA, którym należy się nieco dłuższa chwila uwagi. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż są to jedne z najlepszych propozycji na rynku w tak korzystnej cenie. Nie bez znaczenia jest także trwałość konstrukcji, która porównywalna jest z trwałością czołowych liderów sprzedaży akumulatorów.

Do tej pory baterie Amega dostępne były w Polsce wyłącznie dla wąskiego grona dystrybutorów, jednak najbliższe miesiące sprawią, że akumulatory te zyskają ogromną popularność, ponieważ założyła w Polsce spółkę.

Oferta producenta

  • Akumulatory M3

AMEGA M3 to najniższa półka cenowa i jakościowa. Dedykowana samochodom o niskim zapotrzebowaniu na moc rozruchową i energię elektryczną. To bateria oferowana kierowcom aut o niskim stopniu zaawansowania technologicznego. Najczęściej są to samochody o starych rocznikach. Można jednak powiedzieć, że jest to gwarancja najniższej ceny w porównaniu do jakości akumulatora i czasu jego eksploatacji.

 

Amega M3

 

  • Akumulatory M5

Akumulatory AMEGA M5 to średnia półka cenowa dla właścicieli pojazdów o przeciętnym stopniu zaawansowania technologicznego i zapotrzebowaniu na moc rozruchową. Można wręcz powiedzieć, że akumulatory AMEGA M5 stały się prawdziwym hitem sprzedażowym w Polsce i na Ukrainie, gdyż odpowiadają one większości samochodów, jakimi przemieszcza się społeczeństwo. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj trwała konstrukcja, która zapewni doskonałą wydajność akumulatora nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Amega M5

 

  • Akumulatory M7

AMEGA M7 to klasa premium dla osób poruszających się nowoczesnymi, zaawansowanymi pojazdami. To baterie o dużej pojemności i wydajności dedykowane pojazdom o wysokim poziomie wyposażenia i zaawansowania technologicznego. Wariant dla najbardziej wymagających klientów, którym zależy na stosunkowo taniej, jednak wydajnej baterii.

 

Amega M7

 

  • Akumulatory EFB

To baterie dedykowane pojazdom o wysokim zapotrzebowaniu na moc rozruchową oraz tym wyposażonych w system start stop. Wariant, który bez wątpienia zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którym zależy na najwyższej jakość baterii w korzystnej cenie. Amega EFB charakteryzuje się zwiększona żywotnością i trwałością cykliczną; nawet trzykrotnie dłuższa niż w akumulatorach standardowych.

Amega EFB

Dlaczego warto kupić akumulatory AMEGA?

  • Najwyższa jakość akumulatorów,
  • najniższa cena w porównaniu do jakości,
  • szeroka gama dopasowana do indywidualnych preferencji klienta,
  • pomoc w doborze baterii do pojazdu.

Artykuł przygotowany we współpracy z https://poznań-akumulatory.pl

4,9/5 - (21 votes)

Zobacz także