Ładowarki NOCO Genius Gdańsk
Nowości produktowe

Ładowarki NOCO Genius Gdańsk

0

Producent NOCO wprowadził na rynek wysokiej jakości produkt taki jak: Ładowarki NOCO Genius Gdańsk to jedno z miast, w którym funkcjonuje specjalistyczny sklep MotoCar sprzedający te bezpieczne prostowniki. Urządzenie służy do ładowania akumulatorów zarówno do aut osobowych i ciężarowych a także łodzi, motocykli, kamperów i wielu innych pojazdów. Korzystając z tej ładowarki można podtrzymać lub naładować wszystkie typy baterii kwasowo-ołowiowych a także litowych.

Ładowarki NOCO Genius Gdańsk

Noco Genius Gdańsk

Testy zmierzające do wynalezienia prostownika do samochodów, który przeciwdziałałaby powstawaniu korozji trwały od dawna, wreszcie udało się to osiągnąć amerykańskiemu dystrybutorowi baterii i tak powstała ładowarka NOCO Genius. Gdańsk oraz inne miasta w Polsce szybko zajęły się dystrybucją tych inteligentnych urządzeń posiadających ogromną moc do rozruchu silników benzynowych a także wysokoprężnych.

Sklep MotoCar handlujący ładowarkami NOCO Genius Boost w Gdańsku posiada w swojej ofercie wiele jej rodzajów i cały czas znajduje klientów, którzy chętnie korzystają z technologii, która gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Prostowniki NOCO przeciwdziałają iskrzeniu a także odwrotnej polaryzacji, co powoduje, że są proste w użytkowaniu i nie stanowią żadnego zagrożenia dla człowieka i akumulatora. Można, więc stwierdzić, że ładowarki NOCO to już coś więcej niż tylko urządzenie z przeznaczeniem do rozruchu silnika.

Prostowniki NOCO Gdańsk

Inteligentne prostowniki NOCO Genius – Gdańsk

Ładowarki NOCO Genius Boost mają wszechstronne zastosowanie i mogą być wykorzystywane nie tylko do samochodów, ale również są doskonałe do ładowania urządzeń USB i wielu sprzętów działających na napięciu 12V. Co to oznacza? Otóż ten wyjątkowy prostownik sprawnie naładuje tablet, smartfon oraz smartwatch, głośnik bluetooth i kamerę Go. Sklep z ładowarkami w Gdańsku dysponuje całą gamą tych urządzeń, ponieważ są poszukiwane, jako przenośne źródło energii do zasilania: ekspresu do kawy i kompresora do kół, nagrzewnicy i wentylatora oraz wielu innych.

Ładowanie urządzeń dodatkowych nOCO

Sklep w Gdańsku poleca nową generację ładowarek NOCO Genius

 

Ładowarka NOCO Genius, to kompaktowe urządzenie sprawdzające się w ładowaniu samochodów, motocykli, łodzi, kosiarek do trawy, traktorów itp. Co wyróżnia tę ładowarkę? Jest 8 razy mniejsza i lżejsza od prostowników o tej samej mocy pochodzących od innych producentów, to naprawdę szybki, skuteczny i niezawodny sprzęt.

Co warto jeszcze wiedzieć o prostownikach firmy NOCO?

Cała seria tych innowacyjnych ładowarek została wyprodukowana do pełnego ładowania i co ważne podtrzymywania akumulatorów obsługowych i bezobsługowych AGM, EFB, żelowych, wapniowych. Modele NOCO to gwarancja sprawnego naładowania baterii o napięciu znamionowym od 6V do 48V (W zależności od modelu prostownika NOCO). Trzeba pamiętać, że istnieje możliwość skorzystania z regeneracji zasiarczonej baterii i rozruchu silnika posiadającego rozładowany akumulator. Pracownicy sklepu w Gdańsku służą swoja pomocą przy wyborze modelu ładowarki oraz innych urządzeń do samochodów.

Boostery i Jump Startery NOCO Gdańsk

Boostery i Jump Startery NOCO Gdańsk

Sklep handlujący ładowarkami w Gdańsku poleca także jump startery NOCO Genius Boost, to przenośne urządzenie rozruchowe litowo-jonowe do awaryjnego uruchomienia silnika. Booster dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii może bezpiecznie wykonać do 20 rozruchów silnika na jednym ładowaniu.

5/5 - (5 votes)

Zobacz także