Akumulatory-zelowe-Gdansk
Nowości produktowe

Akumulatory żelowe Gdańsk – seria ES

0

Akumulatory żelowe Gdańsk seria ES to oferta tego uznanego producenta skierowana głównie do posiadaczy łodzi, kamperów czy przyczep kempingowych – czyli wszystkich urządzeń potrzebujących stabilnego i długotrwałego zasilania. Co sprawia, że są dobrym wyborem? Jakie cechy pozwalają na ich długą i bezproblemową eksploatację?

Akumulatory żelowe Gdańsk

Exide to marka z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji akumulatorów kwasowo-ołowiowych i żelowych. Lata obecności w branży pozwoliło na wypracowanie unikatowych rozwiązań i procesów technologicznych, dzięki czemu są one uznawane za jedne z najlepszych na rynku.  Nie dziwi więc współpraca z największymi producentami branży motoryzacyjnej na rynku, m.in. Fiatem, Renault, Volkswagen Group, PSA czy Toyotą. Exide jako pierwszy producent wprowadził na rynek akumulatory przeznaczone dla samochodów z systemem start-stop, a więc pracujące pod znacznie większym obciążeniem niż produkty tradycyjne. 

Jednak akumulatory rozruchowe, czyli stosowane w samochodach znacznie różnią się od modeli przeznaczonych do stałego zasilania urządzeń, takich jak łodzie, kampery czy przyczepy kempingowe. Z tego względu Exide wypuścił na rynek serię Es – przeznaczoną do długotrwałej jednostajnej pracy pod sporym obciążeniem, dopuszczającej głębokie rozładowywanie akumulatora. Czym się wyróżniają? Wśród ich zalet można wymienić:

Akumulatory żelowe Exide ES

  • całkowitą bezobsługowość,
  • brak konieczności regularnego podładowywania,
  • całkowitą szczelność i zabezpieczenie przed iskrzeniem – co pozwala na ich instalację nawet w kabinie,
  • zredukowaną objętość (zajmują do 1/3 mniej miejsca, niż konkurenci),
  • odporność na czynniki zewnętrzne – wibracje, przechyły czy montaż boczny,
  • zastosowanie technologi GEL z odpowietrzaniem, dzięki czemu nie ulega odparowaniu i nie uszkadza się podczas głębokiego rozładowywania. 

Na tym nie kończą się zalety akumulatorów z serii ES. Wykorzystanie autorskiej technologii EQUIPMENT pozwala na znaczne wydłużenie żywotności akumulatora, w porównaniu do rozwiązań konkurencji, o ile jego eksploatacja następuje zgodnie z założeniami producenta. 

Exide Es – jakość, na którą zasługujesz!

 

Akumulator-EXIDE-Equipment-GEL-85Ah-450A-ES950

 

Akumulatory żelowe Gdańsk marki Exide to najlepsze rozwiązanie dla twojej łodzi, przyczepy, czy kampera. Nawet w najbardziej luksusowych i wyposażonych w udogodnienia jednostkach zapewniają wystarczającą ilość energii, by zawsze twoja wyprawa zakończyła się powodzeniem. W mieście Gdańsk nie brakuje wygodnych, luksusowych łodzi i jachtów, a wyprawy nimi są ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Nie pozwól, by cokolwiek zaskoczyło cię podczas podróży – postaw na sprawdzone, pojemne i wytrzymałe baterie Exide, dzięki którym na lata zapomnisz o konserwacji, w pełni korzystając z uroków podróżowania. Niezależnie, czy będziesz je ładował raz na kilka miesięcy, czy każdego tygodnia, gwarantują ci one bezproblemową pracę, stabilne działanie i szybkie ładowanie. Pomniejszony rozmiar pozwoli ci na zakup jednostki o większej pojemności, a to przekłada się na jeszcze dłuższy okres między ładowniami. 

5/5 - (14 votes)

Zobacz także