Akumulatory-Trojmiasto
Aktualności

Najlepsze akumulatory w Trójmieście

0

Akumulator jest jednym z najwalniejszych elementów konstrukcji samochodu. To on odpowiada za rozruch pojazdu, a także za dostarczanie energii do wszystkich systemów oraz niezliczonej ilości części elektronicznych (różnego rodzaju czujniki). Jednakże jak każda inna część podlega on eksploatacji i prędzej czy później akumulatory Trójmiasto zatracą swoje pierwotne właściwości. Może to nastąpić w najmniej oczekiwanym momencie. Firma MotoCar Gdańsk pozwala uniknąć tego typu problemów oferując najwyższej jakości akumulatory samochodowe Trójmiasto.

Akumulatory Trójmiasto MotoCar Gdańsk

Trójmiasto akumulatory wchodzące w skład szerokiego asortymentu przedsiębiorstwa MotoCar Gdańsk pochodzą jedynie od najlepszych, wiodących światowych producentów. Zaopatrując się w baterie samochodowe właśnie tutaj, każdy kierowca ma gwarancję najwyższej jakości, w połączeniu z długą żywnością produktu. Jak wiadomo to właśnie mocny i charakteryzujący się długą pracą akumulator dostarcza kierowcy psychicznego komfortu, ponieważ ma on pewność, że jego pojazd odpali w każdej sytuacji – nawet podczas największych mrozów.

Tylko najlepsi producenci

Oferta firmy MotoCar – Akumulatory Trójmiasto zawiera produkty, które wyszły z linii produkcyjnej najlepszych światowych producentów akumulatorów. Ponadto asortyment jest stale poszerzany o coraz to nowsze produkty rozruchowe, stworzone zgodnie z innowacyjnymi standardami konstrukcyjnymi i technologiami, które posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Trójmiasto akumulatory jakie można między innymi znaleźć w asortymencie firmy:

  • Moll – akumulatory klasy premium odznaczają się wyższą  jakością, trwałością i odpornością. Ponad przeciętne cechy budzą silne zainteresowanie producentów motoryzacyjnych, dlatego też bardzo często nowe samochody opuszczają salony wyposażone właśnie w te akumulatory. Oprócz zwyczajnej baterii samochodowej do podstawowego użytku, producent oferuje także szeroką gamę produktów znajdujących zastosowanie w każdym typie pojazdów. Na szczególną uwagę zasługują akumulatory z możliwością dopasowania do danego typu silnika oraz obecności np. popularnego ostatnio systemu start-stop.

 

  • Varta – występują w różnorodnych seriach ( Silver Dynamic, Blue Dynamic, Black Dynamic). Znajdują idealne zastosowanie do każdego samochodu. Czy to małego, czy większego rodzinnego. Z systemem Start-Stop czy też bogato wyposażonym samochodem o dużym zapotrzebowaniu energetycznym. Dzięki tym akumulatorom każdy kierowca może podróżować bez obaw, polegając na najwyższej wydajności i rozruchu w każdym momencie

 

  • Yuasa – to wysokiej jakości ołowiowo-kwasowe japońskie baterie samochodowe. Z roku na rok produkty japońskiego koncernu są udoskonalane, przez co cieszą się niesłychaną popularnością oraz trafiają na rynki w różnych zakątkach świata. Akumulatory cechują się sporą pojemnością oraz niezawodnością, dzięki czemu można z nich korzystać w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Z tego względu zachwycają najbardziej znanych inżynierów w Europie.

 

  • Centra – to produkt o najlepszym stosunku jakości do ceny. Wszystko za sprawą wieloletniej obecności marki na rynku, oraz znakomitemu zapleczu technicznemu. Dostępne są w kilku wersjach (Plus, Futura, Standard). Akumulatory wyróżniają się najwyższą wydajnością oraz niezawodnością. Za sprawa między innymi zastosowania związków węgla na płytach akumulatora – Carbon Boost oraz specjalnej konstrukcji powierzchni płyt możliwe jest uzyskanie w akumulatorach lepszych właściwości ładowania oraz wyższej mocy rozruchowej

 

  • Exide – to produkty firmy, która od 120 lat zdobywa niezbędne doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Nieustanne opracowywanie nowych technologii i rozwiązań związanych z magazynowaniem energii cały czas pozwala firmie udoskonalać jakość swoich baterii samochodowych. Flagowym produktem marki jest akumulator serii Premium Carbon Boost – za sprawą opatentowanych dodatków węglowych baterie te ładują się do 1,5 raza szybciej oraz wytrzymują ekstremalne temperatury. Zapewniają również komfort użytkowania pojazdów z największym zapotrzebowaniem energetycznym.
5/5 - (30 votes)

Zobacz także