Akumulatory Topla Gdańsk
Nowości produktowe

Akumulatory Topla Gdańsk

0

Akumulatory Topla Gdańsk to znany i szanowany producent akumulatorów, m.in. w postaci kwasowo-ołowiowej. Znajdują one uznanie w wielu rozmaitych pojazdach, zapewniając im odpowiednie możliwości rozruchowe. Konstruowane są przez wybitnych specjalistów branżowych, którzy używają do tego solidnych i niezawodnych materiałów.

Akumulatory Topla Gdańsk

Akumulatory można umieszczać nie tylko w samochodach osobowych, ale też w różnych maszynach i urządzeniach. Wszystko zależy od preferencji kolejnych klientów. Podczas produkcji bazuje się na międzynarodowych standardach, dlatego baterie nie mają w sobie absolutnie żadnych uszczerbków i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Topla stawia nie tylko na wysoką jakość swoich produktów i pełne zadowolenie użytkowników, ale też na szeroką ofertę i niskie ceny.

Akumulator Topla wyróżniają się niezawodnym rozruchem w każdych warunkach atmosferycznych. Nie jest więc ważne to, czy korzysta się z nich przy dobrej pogodzie, czy też w trakcie opadów deszczu.

Dodatkowo są one niezwykle szczelne, posiadają stabilną obudowę i można je z łatwością przenosić w inne miejsca, np. wtedy, gdy będzie się je chciało przechować lub wymienić. Pewne jest to, że akumulatory Topla mają odpowiednie zabezpieczenia przed wyciekiem elektrolitu. Z racji tego użytkownicy nie muszą się tym przejmować i mogą z nich korzystać całkowicie bezstresowo.

Na uwagę zasługuje także specjalny wskaźnik poziomu naładowania, a więc nie trzeba spędzać nad tymi akumulatorami długich godzin, aby móc rzetelnie stwierdzić, czy bateria jest naładowana, czy też może trzeba jeszcze trochę odczekać. Kolejną zaletą jest również zabezpieczenie antywybuchowe, więc jak widać wyraźnie decydując się na takie akumulatory ma się pewność, iż nigdy nie będą podatne na wybuchy.

Serie akumulatorów Topla

Najczęściej spotykane akumulatory Topla Gdańsk to:

  • Energy,
  • Top Japan.

Wiele zależy od tego, w jakich urządzeniach lub pojazdach mają zostać umieszczone akumulatory, dlatego ostateczna decyzja powinna być podejmowana w porozumieniu z doświadczonym specjalistą, w tym może pomóc personel naszego sklepu.

Obie serie sprawdzą się w złych warunkach atmosferycznych, a więc np. wtedy, kiedy na dworze panuje mróz. Wtedy nie trzeba martwić się o solidny rozruch, ponieważ auto będzie w stanie zawsze ruszyć z miejsca, nawet gdy będzie się znajdowało setki kilometrów od miejsca zamieszkania danego kierowcy, w trudnym terenie.

Topla Top Energy

cechują się niezawodnością, szczelnością i obecnością wszystkich niezbędnych zabezpieczeń. Dzieli się je na wersje Truck, EFB oraz AGM. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w samochodach z bardzo nowoczesnymi systemami Start-Stop oraz w tych pojazdach, w których obserwuje się niezwykle bogate wyposażenie.

Z kolei seria Energy polecana jest wszystkim tym osobom, które chcą zapewnić sobie dostęp do akumulatorów wyprodukowanych zgodnie z technologią Ca/Ca. Baterie z tej serii są całkowicie odporne na szkodliwe działanie wstrząsów i wibracji. Ponadto są też odporne na intensywne użytkowanie, w rozmaitych warunkach. 

4,9/5 - (16 votes)

Zobacz także