Akumulatory Duracell Gdańsk
Nowości produktowe

Akumulatory Duracell Gdańsk – Wysoka jakość

0

Od czasu, gdy w 1973 roku agencja reklamowa z Nowego Jorku wykonała reklamę telewizyjną, której czołowym elementem był różowy królik z bębenkiem, firma Duracell wraz z symbolem swojej marki stała się personifikacją dłuższej żywotności baterii. Czego obecnie oczekują kierowcy od nowych akumulatorów samochodowych? Właściciele pojazdów zawsze stawiają na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania, skuteczną regenerację po głębokim rozładowaniu i proste doładowanie.

Akumulatory Duracell Gdańsk

Wszystkie wymienione potrzeby spełniają akumulatory Duracell, Gdańsk jest miejscem położenia naszego sklepu, w którym pracownicy posiadają doświadczenie w profesjonalnym doradztwie podczas zakupu takich urządzeń rozruchowych. Na bieżąco dbamy, aby nasza oferta była stale poszerzana, dlatego wprowadziliśmy nową serię akumulatorów marki z różowym króliczkiem – Duracell.

Bezobsługowe i ekonomiczne akumulatory Duracell

Premiera akumulatorów samochodowych Duracell odbyła się na targach motoryzacyjnych, od tego czasu coraz więcej osób poszukuje tych urządzeń rozruchowych, wierząc, że to właśnie z nimi osiągną cel swojej podróży. Teraz wystarczy zapoznać się z ofertą naszego sklepu w Gdańsku i złożyć zamówienie na wybrany model akumulatora Duracell. Producent wprowadził na rynek całą serię akumulatorów o maksymalnej wydajności spełniających określone wymagania pojazdów.

Akumulatory samochodowe Duracell Starter produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, usprawnione pod każdym kątem i doskonałe w eksploatacji. Akumulator Starter to znakomite połączenie jakości i ceny, wykonany z myślą o klientach poszukujących takiego konsensusu. To urządzenie powstało na bazie czystego wapnia gwarantując użytkownikowi bezobsługowość, co oznacza, że nie musi on dolewać elektrolitu. Ponadto akumulator został wyposażony w 4-komorowe zabezpieczenie chroniące przed ewentualnym wyciekiem elektrolitu a także zapłonem wstecznym.

Akumulator samochodowy Duracell do zakupu w Gdańsku

Duracell Gdańsk

Stały wzrost zapotrzebowania na pobór energii elektrycznej przez urządzenia będące na wyposażeniu nowoczesnych samochodów, spowodował pojawienie się akumulatora Duracell Advanced.

Ten produkt uznanej na świecie marki jest optymalnym wyborem przez posiadaczy samochodów z wieloma odbiornikami prądu.Technologia czystego wapnia, system Double Top chroniący przed wylaniem się kwasu oraz inne zabezpieczenia doskonale sprawdzają się w modelu Advanced.

Akumulatory Duracell Extreme EFB i AGM to doskonałe urządzenia dla pojazdów wyposażonych w wiele odbiorników energii lub z systemem Start-Stop (odzyskiwanie energii z hamowania). Producent zadbał o zwiększenie bezpieczeństwa podczas użytkowania poprzez połączenie ogniw oraz innych części konstrukcji, które pozostają pod poziomem elektrolitu. Akumulatory Duracell Extreme EFB i AGM to usprawniona regeneracja po głębokim rozładowaniu.

Poszukiwane przez klientów naszego sklepu w Gdańsku akumulatory Duracell Professional dostarczają największą moc rozruchową bez względu na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne. Producent Duracell zastosował wysokiej jakości materiały, co pozwoliło na dostarczanie wysokiego prądu rozruchowego i uzyskanie dużej odporność na rozładowania oraz wstrząsy. Wprowadzono także, separator kopertowy chroniący urządzenie przed zwarciami. Akumulator Duracell Professional znajduje zastosowanie w ciężarówkach, autobusach, maszynach budowlanych, rolniczych itd.

W zależności od posiadanego samochodu pomożemy dobrać optymalny akumulator Duracell. Posiadamy w ofercie wszystkie wymienione modele urządzeń rozruchowych tej marki i podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Zakup akumulatora w naszym sklepie to transakcja na miarę naszych czasów, sprawna i bezpieczna.

3,9/5 - (23 votes)

Zobacz także