Akumulatory Bosch Gdańsk
Akumulatory Bosch Gdańsk
Nowości produktowe

Akumulatory Bosch Gdańsk

0

Akumulatory Bosch Gdańsk posiada w bieżącej sprzedaży i zawsze można kupić model odpowiedni do swojego pojazdu bez względu na markę czy rocznik. Pracownicy sklepu służą doradztwem, dzięki temu kierowcy nieposiadający doświadczenia w tym zakresie mogą nabyć optymalny akumulator. Właściciele samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli zmuszeni są okresowo wymieniać akumulatory. W związku z tym, że na rynku dostępnych jest wiele rodzajów takich urządzeń, samodzielny wybór jest trudny. Od lat istnieją marki znane i sprawdzone, które można nabyć bez obawy o nietrafiony wybór. 

Akumulatory Bosch Gdańsk

   W każdej baterii Bosch znajduje się całe doświadczenie lidera w rozwoju technologii motoryzacyjnej i dostaw sprzętu. Nowa generacja akumulatorów nie tylko zwiększyła prądy rozruchowe i wydłużyła żywotność, ale także zapewnia najwyższy standard komfortu i bezpieczeństwa w najdrobniejszych szczegółach. Właściciele samochodów chcą zadbać o ich wydajne zasilanie, dlatego chętnie sięgają po akumulatory Bosch Gdańsk w swoim sklepie posiada takie urządzenia, które spełnią oczekiwania kierowców. Akumulatory T5, T4 i T3 Bosch zostały tak wykonane, aby zasilić nawet najnowocześniejsze odbiorniki elektryczne samochodów, gwarantując pewny rozruch i wygodną jazdę w każdych warunkach. Akumulatory Bosch do samochodów ciężarowych zapewniają oszczędność czasu i środków finansowych, linie T3, T4 i T5 proponują właścicielom pojazdów innowacyjne technologie i większe rezerwy mocy, co skutkuje niezmiennie skutecznym ich funkcjonowaniem przez cały czas użytkowania. Dla przykładu akumulatory Bosch T3 to lepsza wytrzymałość na wstrząsy. Są one całkowicie bezobsługowe, istnieje możliwość uzupełnienia stanu elektrolitu.  

Akumulator Bosch – linia T4 Heavy Duty

Akumulatory Bosch Gdańsk wyposażone są w technologię Silver, posiadającą zwiększoną rezerwę mocy, która jest niezbędna do pracy w przypadku dużych obciążeń oraz w ekstremalnie niekorzystnych temperaturach.Taki akumulator wystarczy zamontować i nie trzeba wykonywać innych czynności do jego sprawnego działania. Posiada zwiększoną moc startową o 20%, dzięki czemu można uruchomić samochód nawet przy dłuższym nie odpalaniu. Akumulator z tej linii posiada lepszą odporność na pracę cykliczną i aż 10 razy większą wytrzymałość na wstrząsy niż jego tradycyjne odpowiedniki.

Bosch S5

 Akumulator Bosch S5 to bezpieczeństwo rozruchu i dostaw prądu. Producent zwiększył prąd rozruchu i pojemność, co zapewnia większą rezerwę mocy i niezawodność dostaw energii do dodatkowego wyposażenia samochodu, które wymaga zasilania energią.Ten model akumulatora Bosch jest doskonałym wyborem w przypadku aut nowszej generacji wyposażonych w silniki diesla lub posiadających dużą ilość wyposażeniem np. ESP, ABS. Zastosowana technologia wytłaczania kratki dodatniej i spora rezerwa mocy zapewniają kierowcy długie użytkowanie akumulatora.Takie urządzenie gwarantuje wyjątkowe bezpieczeństwo w czasie eksploatacji, ponieważ jest zabezpieczone przed wyciekiem, zostało wyposażone w pokrywę labiryntową oraz podwójne zabezpieczenie przed iskrą zwrotną. To tylko przykłady linii akumulatorów Bosch Gdańsk w swoim sklepie posiada także urządzenia tego producenta do motocykli, oraz inne równie wydajne rodzaje takie jak:

  • Bosch S3, S4
  • Bosch – technologia PowerFrame
  • Akumulatory EFB do Start-Stop      
  • Bosch AGM do Start-Stop    
  • Bosch Start/Stop: technologia redukcji emisji spalin.

Samochody wyposażane są w coraz więcej elementów, które mają zapotrzebowanie na energię elektryczną. Zapewniają one większe bezpieczeństwo i komfort kierowcom i pasażerom, dlatego stanowią niezbędne i poszukiwane uzupełnienie pojazdu. Są to systemy jak: ABS, ESP, ACC gwarantujące bezpieczną podróż oraz ponoszące komfort jazdy, czyli: klimatyzacja, nawigacja, sprzęt audio oraz sterowanie elektryczne podnoszenia szyb, siedzeń itd. Serie akumulatorów Bosch zapewniają kierowcom pewność zastosowania urządzenia, które będzie najlepiej dopasowanego do konkretnych wymagań jego pojazdu.

5/5 - (6 votes)

Zobacz także