Prostowniki DECA Gdańsk
Prostowniki DECA Gdańsk
Nowości produktowe

Prostowniki DECA Gdańsk

0

Prostowniki Gdańsk to niezastąpione elementy wyposażenia do akumulatorów. To właśnie z pomocą prostowników można naładować poszczególne akumulatory i doprowadzić je do stanu ponownego użytku. Oczywiście urządzenia różnią się parametrami oraz wymiarami, dlatego też w tej kategorii przyda się fachowa analiza, dzięki której odrzuci się najmniej korzystne możliwości. Prostowniki DECA charakteryzują się przemyślaną produkcją, wykorzystującą najbardziej znane technologie na świecie. Tym samym produkty nie mają problemów z uzyskaniem niezbędnych certyfikatów.

Prostowniki Gdańsk – używane w warsztatach, garażach i domach

Prostowniki DECA Gdańsk używane są w warunkach warsztatowych, garażowych, ale też domowych. Akumulatory można ładować w różnych miejscach, zależnie od tego, jaki jest to model, jakie warunki pogodowe panują na zewnątrz oraz jak dużo ma się wolnego czasu. Najważniejszą informacją dla zainteresowanych jest jednak to, że akumulatory muszą być ładowane w suchych miejscach, pozbawionych wilgoci.

Prostowniki nadają się do obsługiwania akumulatorów cechujących się napięciem:

  • 6 V,
  • 12 V,
  • 24 V.

Można ich używać również w przypadku akumulatorów o pojemności wahającej się w granicach 15-260 amperogodzin. Jak widać produkty charakteryzują się bardzo szerokim zastosowaniem, więc nic dziwnego, że prostownik DECA Gdańsk występuje w tak wielu warsztatach i domach. Dzięki niemu akumulator wykorzystuje swoje właściwości i służy klientom przez lata.

Prostowniki DECA – możliwość ładowania różnorodnych akumulatorów

Prostowniki Gdańsk zdobywają sporą przewagę nad konkurencyjnymi produktami głównie ze względu na to, że można ładować nimi różnorodne akumulatory, a więc nie tylko te samochodowe. Tyczy się to także produktów stosowanych w motocyklach, kamperach, busach, ciągnikach rolniczych czy też autach dostawczych. Oczywiście trzeba zakupić pod tym kątem właściwy prostownik DECA Gdańsk, lecz w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zainteresowani mogą liczyć na pomoc specjalistów.

Nowoczesne prostowniki DECA wyposażone są w innowacyjne zabezpieczenia przed zwarciami, przeciążeniami i odwrotną polaryzacją. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób będą idealnie wykorzystywały wszystkie swoje funkcje i nie zawiodą oczekiwań użytkowników. Prostowniki DECA Gdańskidealnie chronią instalację samochodową przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz usterkami technicznymi podczas realizowania procesu ładowania akumulatora. Tyczy się to również ochrony przed przegrzaniem instalacji.

Prostowniki DECA – dostarczanie właściwej dawki energii

Prostownik DECA za każdym razem dostarczy do akumulatora właściwą dawkę energii, niezależnie czy będzie się ładowało akumulator żelowy, wykonany w technologii AGM czy też taki, który znajduje zastosowanie w systemach Start-Stop. Prostowniki posiadają także kilka rozbudowanych funkcji, mianowicie łatwe wykrywanie wysokiego poziomu zasiarczenia akumulatora. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób akumulator nie uszkadza się nawet w trakcie intensywnego użytkowania.

Prostowniki tej marki charakteryzują się również łatwością użytkowania, ponieważ podczas ładowania akumulatora zapamiętują wszystkie jego parametry techniczne, co wykorzystywane jest podczas kolejnego ładowania. Z uwagi na to jest to korzystne rozwiązanie dla osób mniej doświadczonych, które wcześniej nie miały styczności z zaawansowanymi prostownikami do akumulatorów. Taki sprzęt pozwala na bardzo szybkie naładowanie każdego typu akumulatora, aby móc bezpiecznie ruszyć w dalszą trasę. 

5/5 - (7 votes)

Zobacz także