Akumulatory VPRO Gdańsk
Akumulatory VPRO Gdańsk
Nowości produktowe

Akumulatory VPRO Gdańsk

0

Akumulatory Vpro Gdańsk to cała linia produktów firmy Volt Polska o szerokich zastosowaniach pozwalających na długą, niezawodną pracę. Mogą być stosowane między innymi w instalacjach fotowoltaicznych, systemach alarmowych, telewizji przemysłowej, systemach telekomunikacyjnych, a także skuterach, motorowerach i wielu innych. Nowoczesna technologia, w której zostały wyprodukowane, sprawiła, że zyskały szerokie uznanie na rynku i są godne polecenia każdemu klientowi. Zaświadczają o tym także specjaliści z naszego sklepu w Gdańsku, w którym można nabyć całą gamę produktów serii Vpro.

Akumulatory Vpro Gdańsk w nowoczesnej technologii AGM

Vpro to gwarancja najwyższej jakości dzięki zastosowaniu przełomowej technologii AGM (Absorbent Glass Mat) z wykorzystaniem obecnych we wnętrzu akumulatora separatorów w postaci mat z włókna szklanego. Separatory umieszczone są pomiędzy płytkami w zasobniku energii i zawierają elektrolit. Jego obecność w matach z włókna szklanego sprawia, że nie ma on postaci płynnej, a zatem nie grozi wyciekiem. Takie rozwiązanie ma daleko idące pozytywne konsekwencje nie tylko dla bezpieczeństwa, ale także wygody używania akumulatora. Każda bateria Vpro wykonana w nowoczesnej technologii AGM może dzięki temu pracować w dowolnej pozycji, w zależności od potrzeb, bowiem nie występuje także ryzyko zalania ogniw.

Każdy prezentowany akumulator Vpro Gdańsk dodatkowo posiada system uszczelnienia w postaci zaworów ciśnieniowych z czujnikami automatycznie wykrywającymi ewentualne zbyt wysokie ciśnienie wewnątrz urządzenia, które w takiej sytuacji otwierają się, bezpiecznie wypuszczając zgromadzony gaz na zewnątrz, co zapobiega uszkodzeniom akumulatora.

Bezobsługowy akumulator Vpro

Dostępne w naszym sklepie w Gdańsku akumulatory Vpro AGM są całkowicie bezobsługowe i nie wymagają kontroli poziomu oraz ciągłego uzupełniania elektrolitu. Oprócz tego odznaczają się idealnym stopniem dostosowania zarówno do układów ładowania buforowego, jak i sytuacji wymagających pracy w systemie cyklicznym. Posiadają dużą wydajność działania, a jednocześnie skutecznie zasilają systemy, dostarczając im dużej mocy. Zgodnie ze specyfikacją producenta w przypadku regularnej głębokości rozładowywania wynoszącej do 50 % umożliwiają pracę aż do 650 cykli. Zastosowane w nich rozwiązania technologiczne sprawiają, że mogą działać nawet przez okres 8-10 lat.

Akumulatory Vpro – najlepsze produkty i fachowa obsługa w Trójmieście

Zastosowana w bateriach technologia AGM to nowoczesny pomysł, który zrewolucjonizował rynek akumulatorów na całym świecie. Sprawia, że wszystkie oferowane bezobsługowe akumulatory Gdańsk mają bardzo szeroki zakres zastosowań i w najlepszy sposób łączą dużą moc z wydajnością na lata. Bardzo często są z powodzeniem stosowane w systemach awaryjnego zasilania, a także w coraz popularniejszych zestawach fotowoltaiki. Dobrze sprawdzają się również współpracując z przetwornicami napięcia.

Firma Volt Polska to krajowy producent urządzeń akumulatorowych, który od 2010 roku dostarcza produkty cieszące się uznaniem wśród klientów. Powstała w Sopocie, a dziś w Trójmieście można nabyć jej akumulatory w naszym sklepie w Gdańsku. To nie tylko szansa zakupu wysokiej klasy urządzeń, ale także uzyskania porady ze strony doświadczonych specjalistów posiadających bardzo szeroką wiedzę techniczną na temat akumulatorów. Nasi pracownicy sprawią, że każdy akumulator Vpro Gdańsk zostanie właściwie dobrany do potrzeb klienta.

4,5/5 - (16 votes)

Zobacz także