Akumulatory-Volt-Gdansk
Akumulatory-Volt-Gdansk
Nowości produktowe

Akumulatory Volt Gdańsk – czym się charakteryzują i dlaczego warto je wybrać?

0

Akumulatory Volt to produkowane w Polsce i cenione za wysoką jakość urządzenia rozruchowe wyróżniające się długą żywotnością, bezawaryjnością i łatwym montażem. Ich produkcja przebiega zgodnie z wszystkimi wymogami ekologicznymi, co oznacza, że są bezpieczne dla środowiska. Marka istnieje od 2012 roku i cały czas się rozwija, wprowadzając na rynek modele dostosowane do różnych wymagań i warunków. 

Czym charakteryzują się poszczególne modele akumulatorów Volt?

Akumulatory Volt to obecnie licząca około 60 modeli oferta dostosowana do różnych rodzajów samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych, kamperów, maszyn rolniczych, a także łodzi. Różnią się od siebie parametrami technicznymi i właściwościami, co daje możliwość wyboru tego, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Oto kilka wybranych modeli:

– Akumulatory Volt PROfessional

Sprawdzą się w ekstremalnych warunkach, takich jak bardzo niskie i wysokie temperatury. Mają zwiększoną odporność na korozję oraz zabezpieczenia przeciwwybuchowe i przeciwwyciekowe, co sprawia, że świetnie pracują nawet przy ekstremalnych przechyłach. Mogą być poddane recyklingowi. Przystosowane są do systemów Start Stop, mających za zadanie redukcję  emisji spalin. 

– Akumulatory Volt Agro

Cechują się podwyższoną mocą rozruchową i idealnie sprawdzą się w okresie zimowym. Są bezpieczne i odznaczają się długą żywotnością. Sprawdzą się zarówno w samochodach, jak i maszynach rolniczych. Wyprodukowane zostały zgodnie z nowoczesną technologią wapniową Ca/Ca. Będą dobrym rozwiązaniem dla osób mających w pojeździe dużo elektronicznych gadżetów, którym zapewnią właściwy rozruch. 

– Akumulatory Volt Marine

Odznaczają się podwyższoną wytrzymałością i dłuższą żywotnością niż modele tradycyjne, dzięki odpowiednim podzespołom. Są odporne na wstrząsy i różnego rodzaju wibracje. Posiadają wysoką wydajność energetyczną i są wyposażone we wskaźnik naładowania akumulatora. Cieszą się wielką popularnością wśród osób, które często podróżują samochodem. 

– Akumulatory Volt Energy Dual

Przeznaczone tam, gdzie wymagana jest zwiększona żywotność baterii oraz praca w trybie podwójnym. Sprawdzą się w kamperach i łodziach. Są całkowicie bezobsługowe i hermetyczne, co sprawia, że mogą być stosowane także w kabinach pasażerskich. Są uniwersalne i przystosowane do różnych warunków pogodowych. 

– Akumulatory Volt High Performance

Przygotowane zostały do skrajnie trudnych warunków i sprawdzą się tam, gdzie potrzeba zasilania najwyższej klasy. Wysoka jakość produktu i odpowiednie zabezpieczenia pozwalają na montowanie w kabinach pasażerskich bez żadnego ryzyka. Są odporne na korozję, mogą pracować przy dużych przechyłach, a prąd rozruchowy jest zawsze na stabilnym poziomie. 

– Akumulatory Volt Silver Premium

Niezawodne w każdych warunkach pogodowych, nawet podczas mrozów. Cechują się dłuższą żywotnością niż tradycyjne modele i najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Posiadają tzw. Magic Eye, czyli wbudowany wskaźnik naładowania. Znajdują coraz więcej amatorów wśród osób zmotoryzowanych. 

– Akumulatory Volt EFB

Przystosowane do pojazdów z systemem Start Stop. Nadają się do różnych maszyn i pojazdów, które wyposażone są w dużą ilość odbiorników pobierających prąd. Są hermetyczne i posiadają wszelkie zabezpieczenia, także wybuchowe. Ich dużą zaletą jest też zdolność przyjmowania ładunków elektrycznych, co wyróżnia je spośród innych modeli. 

 – Akumulatory Volt Truck HD

Dostosowane do pracy w różnych warunkach pogodowych i na różnych terenie. Idealnie sprawdzą się zimą nawet przy intensywnej eksploatacji. Są przyjazne środowisku i w pełni bezpieczne. 

Powyższe akumulatory Volt znajdują zastosowanie w różnych urządzeniach i okażą się niezawodne nawet w ekstremalnych warunkach. Decyzję o tym, który model wybrać, najlepiej podjąć oceniając własne potrzeby i zasięgając rady sprawdzonych sprzedawców.

Gdzie można kupić powyższe modele akumulatorów Volt?

Oficjalnym dystrybutorem akumulatorów Volt jest hurtownia AKBA.  Fachowcy z długoletnim doświadczeniem chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą zakup odpowiedniego akumulatora. Hurtownia prowadzi zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. 

5/5 - (13 votes)

Zobacz także