Akumulatory Varta Gdańsk
Akumulatory Varta Gdańsk
Nowości produktowe

Akumulatory Varta Gdańsk

0

Wybierając akumulator do naszego samochodu powinniśmy sięgnąć po sprawdzoną markę, dlatego akumulatory Varta Gdańsk będzie najlepszym wyborem. W końcu każdy oczekuje bezproblemowego uruchomienia swojego pojazdu, szczególnie w okresie zimowym kiedy rozruch jest utrudniony. Bardzo bogata oferta baterii przeznaczonych nie tylko do samochodów osobowych, ale również do samochodów ciężarowych, motocykli czy przyczep kempingowych w połączeniu z niezwykle bogatym doświadczeniem i stosowaniem najnowszych technologii powoduje, że każdy znajdzie akumulator Varta odpowiedni do swoich potrzeb.

Akumulatory Varta Gdańsk – bogata historia i doświadczenie

Akumulatory Varta Gdańsk to przede wszystkim ponad 125 letnie, ogromne doświadczenie w produkcji akumulatorów, które pozwoliło na zbudowanie niekwestionowanej pozycji na rynku. Świadczy o tym między innymi zaufanie jakim obdarzyli Vartę najwięksi producenci samochodów montując w nowo produkowanych pojazdach baterie tej właśnie firmy, a zaliczają się do nich tacy giganci jak grupa Volkswagen AG, General Motors, Toyota, Honda czy Ford. Dodatkowo kupując akumulatory Varta w certyfikowanym punkcie sprzedaży, oprócz kompleksowej obsługi możemy liczyć na profesjonalny serwis i wymianę.

Akumulator Varta – szeroka gama produktów

Akumulatory Gdańsk to szeroka gama baterii podzielonych na trzy rodziny akumulatorów:

  • Black Dynamic – bezobsługowe i bezpieczne w użytkowaniu akumulatory do konwencjonalnych aut i pojazdów o standardowych wymaganiach energetycznych,
  • Blue Dynamic – niezawodne akumulatory zapewniające optymalną moc i dłuższą żywotność przeznaczone szczególnie do aut eksploatowanych regularnie i niezależnie od panujących warunków atmosferycznych,
  • Silver Dynamic – akumulatory klasy premium, o ponadprzeciętnej wydajności, przeznaczone do pojazdów potrzebujących wyjątkowej mocy rozruchu.

Na szczególną uwagę zasługują zaawansowane technologicznie akumulatory przeznaczone do samochodów o szczególnych wymaganiach energetycznych, w szczególności posiadających system Start-Stop lub wyposażonych w dużą ilość odbiorników energii (podgrzewane siedzenia, klimatyzacja, asystent parkowania itp.) Są to akumulatory Varta Blue Dynamic EFB i Varta Silver Dynamic AGM. Poziom wytrzymałości tych akumulatorów jest dwu, a nawet trzykrotnie większy niż wytrzymałość standardowych baterii, a dzięki zastosowaniu najnowszej i wysoce zaawansowanej technologii znakomicie sprawdza się w warunkach, w których akumulator musi szybko ponownie się doładować z czym mamy do czynienia w przypadku systemów Start-Stop.

Akumulator Varta Gdańsk – inwestycja w pewność i niezawodność

Inwestując w akumulator Varta Gdańsk wybierają Państwo pewność, niezawodność i wytrzymałość na lata. Warto w tym przypadku skorzystać z wyszukiwarki autoryzowanych punktów sprzedaży, które zapewnią fachową obsługę, najkorzystniejsze ceny oraz profesjonalny serwis. Ten ostatni ma szczególne znaczenie, ponieważ bardzo często, ze względu na zaawansowanie technologiczne współczesnych samochodów wymiana akumulatora wymaga czegoś więcej niż usunięcia starego i wstawienia nowego. Na szczęście z pomocą w takich sytuacjach przychodzą profesjonalnie przeszkoleni pracownicy certyfikowanych serwisów, którzy wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt i niezbędną wiedzę.

Varta Gdańsk korzystają z najnowszych technologii, a jedną z nich jest PowerFrame, czyli opatentowany model kratki, który jest znaczniej bardziej wytrzymały i bezpieczny niż kratki konwencjonalne. Dzięki temu przepływ energii jest wyższy o 70%, co w efekcie daje wyjątkową moc.

Ponad to akumulatory Varta produkowane są przy zorientowaniu na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska – zużycie energii oraz gazów cieplarnianych zredukowano o 20%, a także wprowadzono odpowiedzialny program recyklingu akumulatorów.

4,9/5 - (28 votes)

Zobacz także