Akumulatory Moll Gdańsk
Akumulatory Moll Gdańsk
Nowości produktowe

Akumulatory Moll Gdańsk

0

Akumulatory Moll Gdańsk już od prawie 75 lat jest znana kierowcom w wielu krajach jako producent wysokiej jakości, uniwersalnych akumulatorów stosowanych w pojazdach silnikowych różnego rodzaju. Firma powstała w 1946 roku i od tego czasu wciąż dostarcza doskonałe rozwiązania w branży motoryzacyjnej, ciesząc się uznaniem na całym świecie. Jej produkty coraz bardziej zyskują także na popularności w naszym kraju dzięki swojej niezawodności, która jest doceniana przez właścicieli samochodów czy motocykli. Teraz można je nabyć również w naszym sklepie znajdującym się w Gdańsku.

Akumulatory Moll Gdańsk

Baterie firmy Moll dają całkowitą gwarancję dużej wydajności i niezawodności użytkowania. Wszystkie wbudowane zabezpieczenia zapewniają bezpieczeństwo i chronią przed rozhermetyzowaniem ogniw, a także wszelkimi innymi awariami, które mogą spowodować zwarcia czy wycieki. Dzięki temu są stosowane dłużej i nie zagrażają pojazdowi ani środowisku naturalnemu. Oferowane akumulatory Moll Gdańsk posiadają wzmocnioną pokrywę dającą jeszcze wyższy niż wcześniej stopień szczelności i umieszczone na samej pokrywie dodatkowe zabezpieczenia.

Każdy oferowany w sprzedaży w naszym sklepie akumulator samochodowy Moll Gdańsk jest dokładnie przetestowany przez wysokiej klasy specjalistów, by dać kierowcom wyłącznie produkty najwyższej jakości. Ich wysoka moc pozwala znacznie łatwiej uruchamiać pojazdy nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak wyjątkowy mróz czy tak niebezpieczny dla akumulatora upał. W naszym sklepie w Gdańsku oferujemy wykonane przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zaawansowane akumulatory bezobsługowe, dzięki którym właściciel pojazdu nie musi osobiście ingerować w stan i sprawność działania swojej baterii.

Moll do samochodów z systemem start-stop

Moll daje możliwość wyboru akumulatorów wykonanych w przełomowej technologii AGM z umieszczeniem elektrolitu w separatorach w postaci specjalnych mat z włókna szklanego. Dzięki temu, że elektrolit nie ma postaci płynnej, nie jest w ogóle możliwy jego wyciek, co tym samym znacząco podnosi bezpieczeństwo stosowania akumulatora oraz pozwala lepiej dbać o środowisko. Tego typu akumulatory bezobsługowe znakomicie sprawdzają się w nowoczesnych pojazdach wymagających szczególnej mocy zasilania energią ze względu na wyposażenie w wiele elementów elektronicznych. Akumulatory Moll AGM dzięki niezrównanej odporności na pracę cykliczną nawet w trudnych warunkach są właściwym wyborem dla wymagających pojazdów wyposażonych we wbudowany system start-stop z odzyskiwaniem energii hamowania.

Moll – Niemiecka jakość

Dostępne w naszej ofercie akumulatory Moll łącząc najnowocześniejszą technologię z bezpieczeństwem użytkowania pozwalają długo cieszyć się bezawaryjną jazdą, a w dodatku umożliwiają regenerację nawet w sytuacji tak zwanego głębokiego rozładowania. W naszym sklepie wszyscy klienci mogą nabyć cała gamę produktów akumulatorowych marki Moll nie tylko do klasycznych samochodów osobowych, ale także do pojazdów ciężarowych, busów, motocykli, a nawet łodzi. Ten szeroki wybór sprawia, że każdy wybierze akumulator najlepiej odpowiadający potrzebom jego pojazdu. Pomoc w dokonaniu właściwego wyboru zawsze na miejscu świadczą specjaliści o dużej wiedzy technicznej i odpowiednim podejściu do każdego klienta.

W sklepie w Gdańsku wysokiej jakości niezawodny akumulator Moll, który będzie służył przez długi czas, można zakupić w atrakcyjnej cenie i z kompleksową, fachową obsługą.

4,7/5 - (15 votes)

Zobacz także