Akumulatory Banner Gdańsk
Nowości produktowe

Akumulatory Banner Gdańsk

0

W sklepie akumulatory Banner Gdańsk posiada w pełnej linii produktów, pracownicy pomagają zrozumieć zakres tych urządzeń i wybrać zgodnie z określonymi parametrami technicznymi lub dla modelem samochodu. Urządzenia ustriackiego producenta są idealne na przykład do takich aut jak: Aston Martin, Audi, Porsche, Volkswagen.

Akumulatory Banner Gdańsk

Dzięki wysokim standardom produkcji każdy akumulator Banner Gdańsk sprzedaje z maksymalną jego żywotnością, są łatwe w utrzymaniu, niezawodne i bezpieczne. Dlatego głównym kryterium wyboru akumulatora samochodowego Banner jest dopasowanie go do samochodu zgodnie z parametrami technicznymi.

Aby dokonać wyboru, warto skorzystać z dogodnej dla siebie opcji wyboru:

 • Zgodnie z katalogiem
 • Według podanych parametrów
 • Skonsultować się z pracownikiem sklepu.

Linia akumulatorów Banner Gdańsk może zaoferować:

Banner przedstawia ekskluzywną serię akumulatorów samochodowych przeznaczonych do podróży i wypoczynku. Energy Bull może być stosowany na żaglówkach, przyczepach kempingowych, łodziach motorowych, a także na kempingach. Ten typ akumulatora znalazł zastosowanie w wózkach inwalidzkich, panelach słonecznych i urządzeniach alarmowych. Akumulatory Energy Bull są łatwe do ładowania, bezpieczne w obsłudze (mają ochronę przed wyciekiem elektrolitu) i są odporne na cykliczne obciążenia. Akumulatory Energy Bull są wyposażone w centralny odpowietrznik, który ma kształt szczeliny.

Energy Bull są łatwe w użyciu, otwierają się łatwo, z minimalnym maksymalnym znakiem na przezroczystej obudowie. Ten typ akumulatora charakteryzuje się obecnością systemu ochrony przed awarią, ma niską wartość samorozładowania, jest wygodny w obsłudze i odporny na wibracje. Napięcie znamionowe akumulatorów Energy Bull wynosi 12 V, pojemność wynosi 60, 72 lub 80 amperogodzin.

Akumulator Banner Gdańsk – Buffalo Bull

Buffalo Bull to seria akumulatorów przeznaczonych do użytku w samochodach użytkowych: autobusach, ciężarówkach, pługach śnieżnych i pojazdach budowlanych. Banner wprowadza trzy baterie Buffalo Bull:

 • Buffalo Bull
 • Buffalo Bull SHD
 • Buffalo Bull SHD Professional.

Akumulatory Banner Gdańsk Buffalo Bull spełniają najwyższe wymagania dotyczące cyklicznego obciążenia, wibracji i stabilności. Inne zalety tych akumulatorów to: moc, niezawodność, brak konserwacji.

Buffalo Bull mają następujące specyfikacje techniczne:

 • Duży zapas energii dla niezawodnego rozruchu silnika
 • Dostępność 4-komorowej ochrony przed wyciekiem elektrolitu i centralnego wylotu gazu
 • Szybki zimny start
 • Odporność na wibracje
 • Ochrona przed zwarciem.

Power Bull to niezwykle wydajny i absolutnie bezpieczny akumulator Banner Gdańsk w swoim sklepie przedstawi jego parametry. Przy produkcji akumulatorów Power Bull uwzględniane są aktualne wymagania dotyczące akumulatorów o wysokości 19 cm. Seria tych akumulatorów zawiera szereg ulepszeń technologicznych i innowacji.

Banner Running Bull

Akumulatory Banner Running Bull są przeznaczone do samochodów klasy średniej i wysokiej, a także do samochodów wyposażonych w układy Start-Stop z odzyskiem energii hamowania. Akumulatory Running Bull AGM mogą być instalowane w samochodach zużywających dużo energii (samochody z oświetleniem zewnętrznym, wydajnymi systemami audio, ogrzewaniem itp.) Producent zaleca również stosowanie akumulatorów Running Bull w budownictwie i sprzęcie specjalnym.

Banner wykorzystuje technologię AGM do produkcji tych akumulatorów. Technologia ta została opatentowana na początku lat 70 ubiegłego wieku. Urządzenie AGM nie zawiera płynów, lecz elektrolit, co zasadniczo zmienia właściwości baterii. Akumulatory Running Bull nie wymagają konserwacji, mają szczelną konstrukcję i są całkowicie bezpieczne w użyciu (pod warunkiem, że są odpowiednio naładowane). Działające akumulatory Bull są odporne na wibracje i mogą działać w niskich temperaturach, poniżej 40 stopni.

Banner Start Bull

Akumulatory Start Bull przeznaczone są do samochodów wyposażonych w niewielką liczbę urządzeń do poboru prądu elektrycznego. Od kilku lat te akumulatory są najlepiej sprzedającymi się produktami firmy Banner i można to wyjaśnić na kilka sposobów. Po pierwsze, do produkcji tych akumulatorów zastosowano technologię Ca-Ca. Dla zwykłego kierowcy daje to dwie niezaprzeczalne zalety tzn. niezawodną ochronę akumulatora przed wyciekiem elektrolitu i brak konieczności jego serwisowania. Tak, więc już 13 modeli z serii Bull Start jest wyposażonych w 4-komorowe systemy ochrony przed wyciekiem elektrolitu. Wysoka popularność akumulatorów Start Bull wynika również z obecności centralnego wylotu gazu i ochrony przed prądami wstecznego zapłonu. Po drugie, Start Bull mają atrakcyjny wygląd: nowe osłony zacisków wyglądają pięknie i harmonijnie z marką firmy.

Banner Uni Bull

Akumulatory Uni Bull są produkowane przez Banner przy użyciu stuprocentowej technologii wapniowej – układy elektrod dodatnich i ujemnych wykonane są ze stopów wapnia. Producent zaleca te akumulatory na krótkie wycieczki.

Zalety akumulatorów Uni Bull są następujące:

 • Geometria siatek i konfiguracja elektrod są obliczane za pomocą specjalnych programów komputerowych
 • Zwiększony obszar elektrody
 • Poprawione właściwości ładowania.

Akumulatory Banner Gdańsk Uni Bull są całkowicie bezpieczne dzięki systemowi AccuSafe wyposażonemu w membranę Gore. System ochronny działa w ten sposób: gazy przechodzą przez membranę, a kwasy pozostają w zamkniętej obudowie urządzenia. Specyfika serii Uni Bull to wersja 4-komorowa i wymienny adapter do montażu bocznego. Ta okoliczność pozwala na zainstalowanie akumulatorów Uni Bull w ponad 900 różnych pojazdach.

Dzięki technologii Ca-Ca akumulator charakteryzuje się niskim zużyciem elektrolitu – trzy razy mniej niż w akumulatorach hybrydowych. Akumulatory banner Uni Bull mają dłuższy okres trwałości. Tak, więc przez rok przechowywania w temperaturze pokojowej urządzenie Uni Bull traci nie więcej niż jedną trzecią ładunku.

4,9/5 - (19 votes)

Zobacz także